آموزش برندسازی

آموزش برندسازی

امروزه ابزار و منابع مفیدی برای کمک به آموزش برندسازی وجود دارد. با استفاده از این ابزار می توانید فرصت دیده شدن در دنیای آفلاین و آنلاین به مخاطبان و مشتریان خود بدهید. در جهانی که اکثر افراد دسترسی به اینترنت دارند اگر برندسازی به صورت آنلاین کنترل نشود، فرصت شناخته شدن از دست می رود و افراد دیگر کنترل روایت شما را در دست می گیرند.

هنگامی که صحبت از “برند سازی” می شود، همه ما به ایجاد و ترویج خدمات و محصولات اشاره می کنیم. برندسازی ترکیبی از مهارت ها و تجربیاتی است. در واقع برندسازی شما را از سایر متخصصان متمایز و منحصر به فرد می کند. آموزش برندسازی می تواند دربرگیرنده هر چیزی باشد.

 

برای شرکت  در دوره های تخصصی برندینگ مورد تایید وزارت علوم با ارائه مدرک رسمی و قابل ترجمه برای مهاجرت می توانید با کارشناسان آموزش ما از طریق تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱-۰۲۱ در تماس باشید.

 

افراد عادت دارند که که در رابطه با برند های تجاری و شرکتی مانند مک دونالد یا اپل فکر کنند، اما نکته اصلی این است که یک فرد هم میتواند برند داشته باشد.

در مقاله قصد دارید نکاتی جهت آموزش برندسازی ارائه دهیم. این نکات با وجود متفاوت بودن اهداف و شرایط هر فرد، هنوز هم کلیه مفاهیم آموزشی برای همه یکسان ارائه داده است.

با بکارگیری نکات آموزش برند سازی، برند مشهور خود را بسازید.

 

آموزش برندسازی

 

چرا آموزش برند سازی؟

هنگامی که صحبت از آموزش برندسازی می شود، افراد زیادی باور دارند که این فرآیند غیر ضروری و وقت آن ها را می گیرد. در واقع برای آموزش برندسازی باید وقت و انرژی خود را به این روند اختصاص دهید. اما غیر ضروری دانستن آن صرفا نادرست است.

در برندسازی صرف نظر از نشان دادن سن و زمینه تخصص شما، پیامد های بهزیستی شخصی به همراه دارد.

امروزه بیشتر کارفرمایان ملاک اصلی استخدام، حضور آنلاین قرار داده اند. بیش از نیمی از مشتریان و مصرف کنندگان حضور مثبت و جدی آنلاین شما، شرکت و تجارت شما را انتخاب می کنند. اگر شهرت و برندسازی آنلاین خود را به طور جدی کنترل نمی کنید، بنابراین شهرت کسب و کار خود را از دست داده اید.

در حال حاضر به طور متوسط هر  فرد ۲-۳ سال یکبار شغل خود را تغییر می دهد و در این چرخه هر ساله نیروی کار قابل توجهی آزاد می شوند. اگر شما برندسازی شخصی داشته باشید می توانید به عنوان کارفرما افراد واجد شرایط استخدام کنید. توجه کنید که شرکت کردن در مصاحبه می تواند فرصت کنترل برندسازی به شما بدهد.

طبق آمار انجام شده توسط وبر شاندویک:

 • مدیران حدود ۴۵% از اعتبار شرکت خود را به اعتبار و شهرت مدیر عامل نسبت می دانند.
 • اعتبار مدیر عامل، نقش مهمی در جذب کارمندان به یک شرکت و ایجاد انگیزه در ماندگاری آنها دارد.

به طور کلی نحوه تعامل مدیر عامل به صورت آنلاین با موفقیت شرکت رابطه دارد.

این اعتقاد باید در ذهن همگان گنجانده شود که آموزش برندسازی برای همه قابل دسترسی است.

آموزش برند سازی، کمک کننده شما در گام بعدی

مهم ترین دلیل تمرکز بر روی آموزش برندسازی به عنوان یک کانال اضافی، کمک به رشد و رسیدن به موفقیت خودتان است. برندسازی گامی بدون درد در جهت رسیدن شما به اهداف است. صرفه نظر از وضعیت صنعت و حرفه شما، برند تجاری شخصی توانایی ایجاد یا شکستن انواع فرصت های پیشرفت به شما می دهد.

هنگامی که اقدام به برندسازی می کنید باید بدانید این یک بخش اساسی در پرورش تخصص شما است. استفاده از بیشترین سرمایه گذاری در منابع، زمان و تلاش برندسازی احتمالا نتیجه عالی دارد.

ساخت و بهینه سازی پروفایل های جدید، تولید محتوا، مشخص کردن اهداف و استفاده از استراتژی و راهکارهای برندسازی می تواند طاقت فرسا و سخت باشد. اما به محض ایجاد یک بنیاد محکم، نقشه راه را دنبال خواهید کرد. این فرایند با گذشت زمان، مدیریت پذیرتر می شود.

خود را از رقبا متمایز کنید و کنترل برندسازی شخصی خود را به دست بگیرید.

موثر ترین فرآیند در آموزش برندسازی

برندسازی شخصی فرآیند معرفی خود به عنوان یک برند قابل فروش است. همانطور که شما شروع به طی مراحل ایجاد برندسازی می کنید، بسیار راحت می توانید از آن غافل شوید. اما قبل از اینکه لپ تاپ خود را روی زمین پرتاب کنید، نفس عمیق بکشید. فکر کنید که قرار است برند خود را طی مراحل قابل هضم و قابل تجزیه، بسازید.

قرار نیست یک شبه از یک کاربر غیر فعال فیسبوک به فردی تاثیر گذار برتر در اسنپ چت تبدیل شوید.

کل این فرایند به سه ستون تقسیم می شود:

 • ساختن یک برند اساسی
 • اعتبار ساختمان
 • برندسازی موثر با ایجاد مخاطب
 • پرورش مخاطب

 • ساختن یک برند اساسی

یا ایجاد یک حضور آنلاین صلاحیت خود را تقویت کنید. هنگامی که شخصی شما را به صورت آنلاین جستجو می کند، باید حضور پررنگ و محتوای تازه مربوط به زمینه تخصص شما را مشاهده کنند. برای مشاهده شدن در فضای آنلاین باید:

 1. نتایج جستجو خود را حسابرسی کنید.
 2. هر محتوایی که با تصویر دلخواه شما متناسب نیست، پاک کنید.
 3. تعریف کردن خود و برند شخصی خود
 4. ایجاد یک حضور آنلاین به منظور نشان دادن برند و تخصص شما
 5. دنبال کردن یک استراتژی برند تجاری شخصی و ادامه دادن زمان بندی خود

 • اعتبار ساختمان

از برند تجاری شخصی خود برای به دست آوردن جایگاه معتبر در نشریات و کانال ها و همگام سازی محتوای خود استفاده کنید. علاوه بر ایجاد و منتشر کردن محتوای مناسب در سایت ها و پروفایل های تحت کنترل، نشان داده شدن در موتور های جستجوگر بسیار مهم تلقی می شود. منتشر شدن بر روی سیستم عامل های با کیفیت به کسب اعتبار کمک می کند. برای کسب اعتبار باید:

 1. نوشتن مطالب و محتواهای استراتژیکی در مکان های مناسب
 2. چگونگی ساختن برند شخصی خود از طریق قرار دادن شخص ثالث
 3. اطلاعات و داده ها دوست شماست.
 4. سازماندهی شوید.

 • برندسازی موثر با ایجاد مخاطب

ساختن مخاطب با ” دروازه بانان فرصت” بر روی سکوها و انتشارات مهم رسانه های اجتماعی مرتبط است.

برای ساختن مخاطب:

 1. تعیین دروازه بان های فرصتی خود
 2. شروع کردن با کسی که می شناسید
 3. برقراری رابطه با دروازه بانان از طریق رسانه های اجتماعی و نشریات

 • پرورش مخاطب

برای ماندن در ذهن مخاطبان و به دست آوردن فرصت های حرفه ای تر، محتواهای با کیفیت ایجاد کنید.

برای شرکت  در دوره های تخصصی برندینگ مورد تایید وزارت علوم با ارائه مدرک رسمی و قابل ترجمه برای مهاجرت می توانید با کارشناسان آموزش ما از طریق تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱-۰۲۱ در تماس باشید.