برندسازی شخصی

ایجاد یک برند شخصی می تواند یک کار هیجان انگیز و در عین حال دلهره آور باشد. از طرف دیگر در دنیای تکنولوژیک امروز، برندسازی شخصی به دلیل استفاده از اینترنت اهمیت پیدا کرده است ، زیرا رسانه های اجتماعی و هویت آنلاین بر دنیای فیزیکی ما تأثیر می گذارند. در ادامه به تفصیل به این موضوع خواهیم پرداخت.

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی یک تلاش آگاهانه و عمدی برای ایجاد و تأثیرگذاری بر ادراک عمومی از یک فرد با قرار دادن آنها به عنوان یک مقام در صنعت خود ، بالا بردن اعتبار آنها و تمایز خود از رقابت است تا در نهایت پیشبرد کار خود ، افزایش دایره نفوذ آنها ، و تأثیر بیشتری دارد.

ایجاد یک برند شخصی می تواند یک کار هیجان انگیز و در عین حال دلهره آور باشد. یکی از بزرگترین عوامل گم شدن در این روند این است که نمی دانید از کجا شروع کنید. حتی بزرگترین و شناخته شده ترین شخصیت های دنیا قبل از معروف شدن کار های کوچک خود را از جمع های بسیار کوچک آغاز کرده اند.

فرایند برندسازی شخصی شامل پیدا کردن جنبه منحصر به فرد شما ، ایجاد شهرت در چیزهایی است که می خواهید برای آنها شناخته شوید و سپس به خود اجازه دهید تا برای آنها شناخته شوید. در نهایت ، هدف ایجاد چیزی است که یک پیام را منتقل می کند و می تواند از آن درآمدزایی کنید.

برندسازی شخصی

برند سازی شخصی یعنی: در جمع شما چگونه منحصر بفرد هستید؟

برندسازی شخصی و اینترنت

امروزه ، نمی توانید اهمیت رسانه های اجتماعی را نادیده بگیرید. بخشی از مارک تجاری شخصی شما باید شامل همه حساب های رسانه های اجتماعی در همه شبکه های اجتماعی باشد که مخاطبان شما وقت خود را سپری می کنند. و می خواهید درخواست های دوستانه را آزادانه بپذیرید – نمی خواهید حساب های خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید. اگر واقعاً می خواهید یک حساب کاربری فیس بوک را فقط برای دوستان و خانواده خود اجرا کنید ، باید در این زمینه فکر کنید که یک حساب جداگانه تنظیم کنید.

برند سازی شخصی به دلیل استفاده از اینترنت اهمیت پیدا کرده است ، زیرا رسانه های اجتماعی و هویت آنلاین بر دنیای فیزیکی تأثیر می گذارند.

کارفرمایان پیش از ارائه مصاحبه به طور فزاینده از ابزار رسانه های اجتماعی برای ارزیابی کردن متقاضیان استفاده می کنند. این روش ها شامل جستجوی تاریخچه متقاضی در سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر و انجام بررسی های پس زمینه با استفاده از موتورهای جستجو و ابزارهای دیگر است.

این امر منجر به کاهش برنامه های شغلی فقط از سرگیری ، به نفع ارائه اشکال دیگر برندهای شخصی می شود. این موارد ممکن است شامل پیوندهایی به یک پروفایل حرفه ای (مانند LinkedIn) ، یک وبلاگ شخصی ، مجموعه ای از مقالات مرتبط با صنعت و شواهد مربوط به شرح زیر باشد. این تلاش ها ممکن است شانس فرد را برای دریافت شغل بهبود بخشد.

 

اگر به روش ۱۱P پرسونال برندینگ آشنا نیستید، پادکست های رایگان برندسازی شخصی با دکتر مهاجر را از دست ندهید:

پرسونال برندینگ با مدل ۱۱P + پادکست رایگان

 

مراحل برندسازی شخصی

برای برندسازی شخصی خود مراحلی وجود دارد که در نتیجه تجارب برتر در این حوزه کسب شده است. این گام ها به ترتیب مراحل ذیل هستند:

مرحله ۱: حسابرسی از ردپای آنلاین خود انجام دهید.

مرحله ۲: تهدیداتی که به اعتبار شما آسیب می رساند در نتایج جستجو حذف کنید.

مرحله ۳: دارایی های برجسته و برجسته را برجسته کنید.

مرحله ۴: اعتبار خود را از طریق حفظ اعتبار تقویت کنید.

مرحله ۵: نتایج را رصد کنید و استراتژی خود را بر اساس موفقیت انجام دهید.

 

برندسازی شخصی |‌ دکتر مهاجر

راز یک برند شخصی موفق، پایداری شخصیتی به طور اساسی است.

مشاوره برندسازی شخصی

ایجاد یک برند شخصی نیاز به تأمل گسترده و درون گرایی دارد. این کمک می کند اگر خودتان را بشناسید – که به طرز شگفت آور تعداد کمی از مردم انجام می دهند. بسیاری از افراد توصیف خود را بسیار دشوار می کنند ، گرچه اغلب توضیح می دهند که چگونه می خواهند بودن راحت تر باشد.

اگر هدف نهایی شما برای برندسازی شخصی بهبود عملکرد شغل شماست ، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که می دانید مشتریان هدف شما چه کسانی هستند. شما می خواهید نام تجاری شخصی شما با مشتری هدفمند شما مطابقت داشته باشد.

در نهایت شما می خواهید به عنوان کسی که به انواع افرادی که مشتری های بالقوه و موجود شما را می سازند اهمیت می دهید.

چند روش برای ساختن برند شخصی شما

در حالت ایده آل ، شما می خواهید که برند شخصی شما شامل همه زندگی عمومی شما شود. بنابراین این حتی می تواند لباس شما را در هر زمان که در یک وضعیت عمومی قرار دارید ، پوشش دهد. نمی توانم تصور کنم دونالد ترامپ در خیابان با شلوار جین قدیمی و پیراهن سرگردان است ، بیش از آنکه انتظار داشته باشم یک ستاره راک با لباس مناسب خود به خرید بپردازد. شما می خواهید تمام تصویر عمومی شما مطابق با شخصیت برند شخصی شما باشد.

هم چنین اقدامات شما برای مطابقت با نام تجاری شخصی شما نیاز به هماهنگی با هم دارد.

راز نام تجاری موفقیت آمیز شخصی یک قوام اساسی است. شما در حال تلاش برای ایجاد یک تصویر بیرونی از “شما” هستید. این بدان معنی است که شما باید با آن تصویر به طور مداوم عمل کنید.

این همچنین به همین دلیل است که عموم مردم می توانند بسیار متفاوت از اخبار دو نفر نسبت به اخبار مشابه رفتار کنند. این امکان وجود دارد که عملی که اگر توسط شخص اول انجام شود ، آنها را شوکه کند ممکن است کاملاً مطابق انتظارات شخص دوم باشد.

به عنوان مثال ، واکنش به خبرهایی را که یک سیاستمدار خاص مواد مخدر مصرف کرده تصور کنید. در بیشتر موارد ، این ممکن است زانو در زندگی سیاسی باشد – این امر با نام تجاری شخصی و انتظارات عمومی کاملاً ناسازگار خواهد بود. از طرف دیگر ، فرض کنید شنیده اید که یک ستاره راک سنگین فلزی مواد مخدر مصرف کرده است. این به سختی می تواند خبر باشد. این به احتمال زیاد با انتظارات شما مرتبط است و حتی ممکن است شهرت وی را با مخاطبان اصلی خود تقویت کند.

 

اگر به دنبال رشد و درخشش به عنوان یک شخص متمایز در کسب و کار خود هستید، وقت را از دست ندهید و با ما در تماس باشید. کارشناسان هلدینگ برندآفرین همواره در خصوص مشاوره برندسازی شخصی آماده پاسخگویی به شما از طریق تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱ می باشند.