تجارب میلیاردرهای بزرگ جهان

تجارب میلیاردرهای بزرگ جهان

تجارب میلیاردرهای بزرگ جهان به شما کمک شایانی برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف می کند. با ما همراه باشید تا تجارب میلیاردرهای بزرگ جهان که شامل پنج میلیاردر مطرح می باشد را با شما در میان بگذاریم.

تجارب میلیاردرهای بزرگ جهان

 

  1. من یک ساختمان اداری را دو بار خریدم.

در سال ۲۰۰۵، من یک ساختمان اداری ۱۲ طبقه در هوستون، تگزاس، به قیمت ۱۲٫۷ میلیون دلار با ۲۵ درصد پول نقد خریداری کردم. من ۴۰۰،۰۰۰ دلار برای بازسازی لابی و بازسازی نمای خارجی هزینه کردم. یعنی توانستم ظرف مدت کمتر از دو سال – قبل از سقوط بازار در سال ۲۰۰۸، آن را به قیمت ۱۸ میلیون دلار بفروشم. سال ۲۰۱۱، در شرایط رکود بازار، همین ملک را به قیمت ۱۱ میلیون دلار خریدم. وقتی اقتصاد در سال ۲۰۱۴ از حالت رکود در آمد، دوباره آن را به قیمت ۱۸ میلیون دلار فروختم. اکنون منتظر رکود بعدی در املاک و مستغلات تجاری هستم.

از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ پنج ساختمان مشابه را دو بار با همان استراتژی خریدم و فروختم. نکته اخلاقی داستان: زمان بندی همه چیز است. منتظر رکود باشید، وقت بگذارید و یک ملک کلنگی با مزایای بالا بخرید. سپس با بهبود اقتصاد از فروش آن سودآوری کنید.

مانی خوشبین، رئیس شرکت خوشبین و نویسنده کتاب  رازهای پول­سازی، تقریبا در چهارده سالگی بی­خانمان وارد آمریکا شد و اکنون نهصد میلیون دلار ارزش دارایی خالص اوست.

  1. دریافتم که داده ها یک کشف بزرگ است!

در سال ۲۰۱۳، دوستی با سوالی به ظاهر ساده چه چیزی راجع به داده های رفتاری می دانید؟ با من تماس گرفت. این سوال مرا به سمت بهترین سرمایه گذاری تا به امروز سوق داد. تحقیقات به من نشان داد که داده یک کشف بزرگ است.

تفاوت؟ ما ، روزانه بیش از همه داده های جهانی ایجاد شده در طول هزاران سال داده تولید می کنیم و شرکتها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حفظ رقابت، به این داده ها نیاز دارند.

با علم به این موضوع،  تمام شرط‌های خود در ساخت و ایجاد یکی از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین نمودارهای هویت مبتنی بر توده موجود در بازار را محدود کردم. یک نمودار هویت به اتصال مصرف کنندگان و دستگاه‌های آن‌ها در تمام کانال‌ها کمک می‌کند، به طوری که شرکت‌ها می‌توانند تجربه خرید شخصی‌تر را ارائه دهند.

این مجموعه داده اکنون به برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی در کشور قدرت می‌دهد و میلیاردها دلار تولید می‌کند. اگرچه مخاطره آمیز است، اما این سرمایه گذاری منفرد سالانه بیش از هشت رقم بازدهی دارد.

مت مید، موسس و مدیر عامل گروه فن‌آوری مید، ایپک دیتا و برندینگ

  1. من در زمان سقوط بازار روی سهام بلوچیپ سرمایه گذاری کردم.

در مارس ۲۰۰۹، بعد از اینکه بازار سهام به افت تاریخی خود رسید، وارد عمل شدم و بیش از یک میلیون دلار سرمایه‌گذاری کردمیک خرید به یادماندنی سهام فدکس با قیمت ۳۸ دلار در هر سهم بود که بسیار کمتر از افت های قبلی بود و امروز که بود، حدود ۱۸۱ دلار برای هر سهم می­باشد. زمانی که بازار ضعیف می‌شود، سرمایه گذاران باهوش برای غلبه بر تنش­های بازار به دنبال شرکت‌های قوی هستند. این فلسفه بلند مدت همیشه برای من جواب داده است. سهام بلوچیپ به طور کلی سود ثابتی دارند.در طی رکود اقتصادی، بسیاری از سرمایه­گذاران مانند من برای امنیت به آن‌ها مراجعه می‌کنند. ما امروزه، برخی از شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های بلوچیپ و صاحب نام مناسب سرمایه‌گذاری‌ نیستند. برخی بیش از حد دارای متورم و متداوم شده­اند و ممکن است در آستانه ورشکستگی قرار داشته باشند و این باعث می­شود سهام آنها برای فروش بهتر از خرید باشد.

گیل کوردر فیشر، نایب رئیس اجرایی شرکت فیشر، یک شرکت املاک و مستغلات پیشرو در جهان که راهکارهای مشاوره، دلالی و فناوری را ارائه می دهد.

  1. من از وام و اسکان دانشجویی استفاده کردم.

بهترین سرمایه گذاری که تاکنون انجام داده ام خرید اولین خانه ام در دانشگاه است که در کمتر از ۱۰ سال هزینه خود را پرداخت کرد. من از سیزده سالگی می ­دانستم که می ­خواهم وارد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شوم. به محض ورود به هجده سالگی، شروع به کار در دو شغل تدریس خصوصی و اجرای برنامه های کلوپ شبانه کردم. از آنجا که خیلی جوان بودم، پنج سال کار کردم تا پولی را که لازم دارم را پس ­انداز کنم.

به این ترتیب من تا سال دوم دانشگاه ۵۰،۰۰۰ دلار پس انداز کردم. من در همین خانه ای که خریدم، زندگی کردم و آن را به سه تن از دوستان صمیمی ­ام اجاره دادم. وقتی بازگشت سرمایه را دیدم، یک وام دانشجویی بدون بهره برای هزینه های زندگی گرفتم تا بتوانم خانه دیگری بخرم. این ۲۰،۰۰۰ دلار به دلیل بازگشت سرمایه بسیار زیاد در عرض یک سال باز پرداخت شد. من سود خود را روی خانه­ های بیشتری در منطقه سرمایه گذاری کردم.

با اینکه انگلیس را ترک و به ایالات متحده مهاجرت کردم، همچنان به اجاره آن خانه ها را به دانشجویان ادامه می­دهم. آنها با حداقل کار در سال ۱۰ تا ۲۵ درصد عملکرد دارند. من از قبل پیش پرداخت های اولیه خود را جبران کرده­ام و تقریباً دارای توانایی درآمد کافی برای پرداخت کامل خانه ها بودم.

رودی موور، بنیانگذار و مدیرعامل ROI Machines و RudyMawer.com ؛ کارشناس بازاریابی و تبلیغات در فیس بوک، که تا ۲۶ سالگی یک تجارت چند میلیون دلاری ایجاد کرد. با رودی در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

  1. من تجارت دیگری خریداری و شغلم را پیدا کردم.

من بهترین سرمایه گذاری خود را زمانی انجام دادم که در اواخر دهه ۱۹۹۰ یک شرکت مخابراتی داشتم. من یک کسب و کار با قیمت ۱ دلار خریدم و با فروش آن بعد از ظهر همان روز به اندازه یک سال رشد کردم. معامله به خودی خود ویژه نبود بلکه یک خرده فروش سیزده ساله تلفن همراه بود. اما ارزش زیادی داشت و تمام حرفه مرا شکل داد. فکر می‌کردم تنها راه سنجش تجارت، سرمایه‌گذاری بر روی جان، زحمت و عمر است. این معامله آن الگوی فکری را درهم شکست. فهمیدم که برای پیروزی در مسابقه نیازی به ماراتن نیست. فقط می­توانید چند متری بدوید و مدال را بگیرید.

جرمی هاربر، سرمایه گذار و کارشناس ادغام و خرید؛ بنیانگذار و مدیر عامل گروه وحدت و هاربر کلاب ؛ نویسنده دست به کار شو و  آتشفشان: از ایده پردازی تا عرضه عمومی سهام در دوازده ماه. جرمی را در توییتر و لینکدین دنبال کنید.