تکنیک هایی برای کاهش هزینه و پس انداز بیشتر

تکنیک هایی برای کاهش هزینه و پس انداز بیشتر

اولین قدم برای ایجاد ثروت ، صرفه جویی می باشد. با ما همراه باشید با تکنیک هایی برای کاهش هزینه و پس انداز بیشتر…

تکنیک هایی برای کاهش هزینه

 

همه ما می دانیم پس انداز کردن خیلی مهم است، در حالی که هنوز دغدغه اصلی ما دستیابی به توسعه متوازن است .

در اینجا ۹ ترفند وجود دارد که به شما کمک می کند تا امروزه بیشتر پول پس انداز کنید.

  • به خاطر سپردن سود خالص تراکم درآمد

آیا شما ارزش خالص خود را می دانید؟

بعضی از آدمها تعداد چک های گذشته خود را می دانند، اما ارزش خالص آن را نمی دانند چون ارزش خالص به تنهایی مهمترین معیار مالی شخصی است.

ارزش خالص مساوی است با چیزی که داری منهای چیزی که بدهکار هستی. این یک عدد مهم است. زیرا چنانچه ارزش خالص افزایش پیدا کند، همچنان آزادی مالی بوجود می آید.

هر چقدر ارزش خالص شما بالاتر باشد دارای پتانسیل درآمد منفی بیشتری هستید.  داشتن پتانسیل درآمد منفی بیشتر باعث می شود چک های پرداختی بعدی کمتری نیاز داشته باشید.

در اینجا دو روش برای شروع ارزش گذاری خالص موجود است.

الگوی رایگان ماکروسافت

ارائه یک برنامه عالی بوسیله سرمایه شخصی

  • بکار بردن قانون ۲۰/۳۰/۵۰

تا زمانی که شما ارزش خالص خود را به یک اولویت افزایش دهید، پول شما همیشه راهی برای خرج کردن خواهد داشت. اینجا جایی است که در مورد بودجه بندی صحبت می شود.

شما به خوردن و سقفی بالای سر خود نیاز دارید.

برای اینکه بتوانید به درستی برای آینده ذخیره کنید، هدف این است که هزینه های ضروری مانند این را که کمتر از ۵۰% از پرداخت خانه است را نگه دارید.

حدود ۳۰% از درآمد را برای <خواسته ها> ذخیره کنید. (به عنوان مثال سفر ، سرگرمی، و غیره) این مبلغ حدود ۲۰% درآمد باقیمانده را می دهد که می توانید برای پس انداز / و یا پرداخت بدهی اعمال کنید.

  • مقایسه نرخ بهره فروشگاه

ممکن است که احتیاج به پرداخت وام خود داشته باشید و یا بدهی دانشجویی را تسویه کنید.

اگر شما هر گونه بدهی داشته باشید ، پیشنهاد می کنیم وب سایت امور مالی شخصی به نام Make Lemonade را چک کنید.

  • ایجاد اهداف روشن

یک جمله وجود دارد که می گوید اگر می دانی که کجا داری می روی ، هر مسیری تو را به آنجا خواهد برد. برای صرفه جویی به مقدار لازم باید معلوم کنیم که آن مقدار یعنی چقدر؟

بزرگترین دغدغه برای اغلب مردم پس انداز کردن در زمان بازنشستگی است.

رقم هر کسی متفاوت است. اما دامنه ای که شما از طریق استقلال مالی به آن نیاز دارید تا برسید باید ۱۰ تا ۲۰ برابر درآمد شما باشد. برای مثال تورم مراقبتهای بهداشتی بین سالهای ۱۹۸۲ تا ۲۰۱۷ به میزان ۴٫۸% بوده است. من توصیه می کنم در پایان این طیف در مورد محافظه کاری مطالعه انجام شود.

  • قدمهای کوتاه بردارید

ساکن بودن می تواند یک شکل از زندانی روانی باشد. برای رها شدن از آن ،تمرکز بر ایجاد حرکت مثبت از هر کجا که شما هستید لازم است.

هزاران مایل مسافرت با یک قدم شروع می شود.

BJ Fogg در آزمایشگاه تکنولوژی Stanford’s Persuasive این کار را انجام داد. او روش عادت های کوچک را ایجاد کرد. ایده این است که قدمهای کوتاه کمک می کند که با استفاده از آنها به هدفهای بزرگ برسیم.

یکی از راه های استفاده از روش Fogg این است که ۱% بیشتر از آنچه که در حال حاضر هستید بر صرفه جویی خود تمرکز کنید. یا متشکر باشید از قدرت به هم آمیختن ، که آن مقدار کوچک را می تواند به یک شکل معنی دار تبدیل کند . صرفه جویی برای بازنشستگان ممکن است مثل بالا رفتن از کوه بنظر برسد اما صعود به نظر نمی رسد که شیب دار باشد. Jeanne Thompson معاون ارشد بازنشستگی در بینش وفادارانه خود می گوید : قدمهای کوتاه اکنون می تواند بعدا به گامهای بزرگتری تبدیل شود.

وفاداری ابزار بسیار جالب برای تجزیه و تحلیل است که چگونه تغییرات کوچک در نرخ صرفه جویی می تواند در شیوه زندگی آینده شما تاثیر بگذارد.

  • استفاده از بالا بردن برای ذخیره بیشتر

بسیاری از ما دوران سختی برای صرفه جویی بیشتر از درآمد فعلی مان به دلیل تعصب رفتاری ناخوشایند که به از دست دادن ناامیدی شناخته می شود داشته ایم.

ما احساس می کنیم چیزی اتفاق افتاده است.

با این حال ما هنگام از دست دادن همان احساس را نداریم. وقتی با افزایش حق الزحمه آینده کاری و یا ثروت بادآورده یا افزایش سود دستمزد مواجه می شویم، بهره بردیم! زمان مناسب در این چرخه برای شما فرا رسیده است تا بتوانید عقب افتادگی های خود را در جهت نیل به اهداف بلند مدت تان جبران کنید.

  • تست ۷۲ ساعته را انجام دهید

انگیزه خرید کردن می تواند به راحتی یک برنامه پس انداز را از بین ببرد. یک تاکتیکی که من دوست دارم با این میل خرید کردن بجنگم آزمون ۷۲ ساعته Carl Richards’ است.

به جای تسلیم شدن یک بار دکمه سفارش سیستم آمازون را فشار دهید ما سعی می کنیم مواردی را که در سبد خرید خود برای ۷۲ ساعت دارید را نگه داریم. بعد از گذشت چند روز بسیاری از موارد درخواست تجدید نظر از بین می رود.

  • به طور خودکار عمل کنید

حساب پس انداز/ حساب دلالی (پول دلالی) خود را مانند یک اشتراک ماهانه دیگر تلقی کنید.

اگر شما ماهانه ۹٫۹۹ دلار به  Netflix, Hulu, Dropbox یا هر چیز دیگری پرداخت می کنید شما عادت کرده اید که این هزینه را به حساب چک خود اضافه کنید و اجازه دارید که بدون هیچ تصوری برداشت از حساب اتفاق بیافتد.

به همین ترتیب می توانید به صورت خودکار هر ماه با تنظیم کد های ماهانه اتوماتیک از حساب خودتان به اندازه ۴۰۱(k) پرداخت کنید.

  • پس انداز در مکان مناسب

آخرین قسمت ، جایی که صرفه جویی در پس انداز می تواند متفاوت باشد. مالیات معوق خودروها می توانند بهترین جا برای رسیدن به حداکثر مزایای ترکیبی باشد. طبق اداره آمار ایالت متحده ، تنها ۳۲% از آمریکایی ها از طریق ۴۰۱(k) برای بازنشستگی صرفه جویی می کنند این تعداد باید بالاتر باشد.

اگر کارفرمای شما یک برنامه ۴۰۱(k) ارایه دهد می تواند سالانه ۱۸٫۵۰۰ دلار کمک کند. پس از سن ۵۰ سالگی ،  سقف آن به ۲۴٫۵۰۰ دلار افزایش می یابد. هر چند محدودیت هایی وجود دارد. عاقلانه است که تا آنجا که می توانید پول کنار بگذارید.

حتی اگر شما به مزایای بازنشستگی ۴۰۱(k) دسترسی نداشته باشید می توانید حساب بازنشستگی فردی را باز کنید و مزایای مالیاتی مشابهی را مشاهده کنید.