app-bg-1

چرا MBA؟ چرا DBA؟

+ مدرک معتبر از Phoenix Luxury Business School انگلستان
+ ۴۴۰ ساعت آموزش تخصصی
+ بازدید از برندهای لوکس و فشن
+ امکان ادامه تحصیل در فرانسه و سوییس

الان ثبت نام کن!

اطلاعات بیشتر: ۲۲۱۴۵۴۵۱

homepage-8-hero-1

آموزشهای هفت دقیقه ای!

آموزش رایگانِ تصویری بازاریابی، برندینگ
و دیجیتال نورومارکتینگ هر هفته در Mohajer Tv
از اینجا ببینید!
هر هفته، هفت دقیقه
دکتر محمد مهاجر

مشاوره برند واژه ای است نام آشنا

مشاوره برند | دکتر مهاجریکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و کسب و کارها در دنیای رقابتی امروز، عدم دیده شدن و عرض اندام در مقابل رقبای خود و به رغم هزینه های زیاد بازاریابی و تبلیغات می باشد. اما راه حل چیست؟

اگر به کسب و کارهای موفق جهانی نگاهی موشکافانه داشته باشیم متوجه خواهیم شد که این شرکت ها دارای مشاورین زبده در حوزه کسب و کار و برند هستند و همواره برای مشاوره برند و بازاریابی اهمیت زیادی قائلند.

مشاوره برند در سال های اخیر به دلیل اقبال زیاد افراد علاقمند به مباحث مدیریتی و شرکت آن ها در دوره های MBA و DBA رشد فزاینده ای داشته است. ولی عدم وجود مرجعی که بتواند این افراد یا شرکت ها را درجه بندی و ارزیابی کند، باعث ورود افراد ناکارآمد و بی تجربه در این حوزه شده است.

هلدینگ برندآفرین به رهبری دکتر سید محمد مهاجر با داشتن کادری مجرب و تجربه موفق مشاوره برند در شرکت های بزرگ و متوسط، با در اختیار داشتن مجوزهای متعدد در حوزه آموزش و مشاوره کسب و کار و برند مفتخر است به عنوان یک مرجع بین المللی آماده خدمت رسانی به شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی باشد.

همچنین برای اولین بار در کشور مفتخریم دوره ای متفاوت به نام مدیریت برندهای لوکس و فشن را به شما عزیزان علاقمند معرفی کنیم.

دوره آموزشی مدیریت برندهای لوکس و فشن (LBM) یا همان Luxury & Fashion Business Management اولین و تنها دوره جامع مربوط به کسب و کارهای لوکس و صنعت مد بوده که به صورت نیمه حضوری و با تدریس دکتر محمد مهاجر ، پروفسور Erica Corbellini و پروفسور Stefania Saviolo از کشور ایتالیا  و به مدت دو سال به صورت تئوری و عملی (بازدید از صنایع لوکس و فشن) برگزار خواهد شد.

ارائه مدرک از Phoenix Luxury Business School انگلستان و امکان ادامه تحصیل در دوره Post MBA در کشور فرانسه و DBA (گرایش مدیریت برندهای لوکس) در کشور سوئیس از مزایای این دوره خواهد بود.

این دوره در چهار ترم به صورت غیر حضوری و کلاسهای رفع اشکال خصوصی حضوری و یک ترم عملی، در مجموع پنج ترم و به مدت ۴۴۰ ساعت با سرفصلهای مبتنی بر استانداردهای جهانی ارائه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۲۲۱۴۵۴۵۱ – ۰۲۱ داخلی ۱۲۷ در تماس باشید.

با آموزش های ما برند جهانی شوید

آموزش با رویکرد کاملا جهانی

مشاوره کاملا حرفه ای و تخصصی

پشتیبانی کامل در طول دوره

دکتر مهاجر

جدیدترین و مدرن ترین روشهای آموزشی

همکاری با برترین اساتید ایران و جهان

مدارک مورد تایید ایران و سایر جهان