LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.Please make sure that you've used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn't deleted previously.
دکتر محمد مهاجر

مشاوره برند واژه ای است نام آشنا

مشاوره برند | دکتر مهاجریکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و کسب و کارها در دنیای رقابتی امروز، عدم دیده شدن و عرض اندام در مقابل رقبای خود و به رغم هزینه های زیاد بازاریابی و تبلیغات می باشد. اما راه حل چیست؟

اگر به کسب و کارهای موفق جهانی نگاهی موشکافانه داشته باشیم متوجه خواهیم شد که این شرکت ها دارای مشاورین زبده در حوزه کسب و کار و برند هستند و همواره برای مشاوره برند و بازاریابی اهمیت زیادی قائلند.

مشاوره برند در سال های اخیر به دلیل اقبال زیاد افراد علاقمند به مباحث مدیریتی و شرکت آن ها در دوره های MBA و DBA رشد فزاینده ای داشته است. ولی عدم وجود مرجعی که بتواند این افراد یا شرکت ها را درجه بندی و ارزیابی کند، باعث ورود افراد ناکارآمد و بی تجربه در این حوزه شده است.

هلدینگ برندآفرین به رهبری دکتر سید محمد مهاجر با داشتن کادری مجرب و تجربه موفق مشاوره برند در شرکت های بزرگ و متوسط، با در اختیار داشتن مجوزهای متعدد در حوزه آموزش و مشاوره کسب و کار و برند مفتخر است به عنوان یک مرجع بین المللی آماده خدمت رسانی به شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی باشد.

همچنین برای اولین بار در کشور مفتخریم دوره ای متفاوت به نام مدیریت برندهای لوکس و فشن را به شما عزیزان علاقمند معرفی کنیم.

دوره آموزشی مدیریت برندهای لوکس و فشن (LBM) یا همان Luxury & Fashion Business Management اولین و تنها دوره جامع مربوط به کسب و کارهای لوکس و صنعت مد بوده که به صورت نیمه حضوری و با تدریس دکتر محمد مهاجر ، پروفسور Erica Corbellini و پروفسور Stefania Saviolo از کشور ایتالیا  و به مدت دو سال به صورت تئوری و عملی (بازدید از صنایع لوکس و فشن) برگزار خواهد شد.

ارائه مدرک از Phoenix Luxury Business School انگلستان و امکان ادامه تحصیل در دوره Post MBA در کشور فرانسه و DBA (گرایش مدیریت برندهای لوکس) در کشور سوئیس از مزایای این دوره خواهد بود.

این دوره در چهار ترم به صورت غیر حضوری و کلاسهای رفع اشکال خصوصی حضوری و یک ترم عملی، در مجموع پنج ترم و به مدت ۴۴۰ ساعت با سرفصلهای مبتنی بر استانداردهای جهانی ارائه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۲۲۱۴۵۴۵۱ – ۰۲۱ داخلی ۱۲۷ در تماس باشید.

با آموزش های ما برند جهانی شوید

آموزش با رویکرد کاملا جهانی

مشاوره کاملا حرفه ای و تخصصی

پشتیبانی کامل در طول دوره

دکتر مهاجر

جدیدترین و مدرن ترین روشهای آموزشی

همکاری با برترین اساتید ایران و جهان

مدارک مورد تایید ایران و سایر جهان