خودکارسازی شبکه های اجتماعی

خودکارسازی شبکه های اجتماعی

امروزه هوش مصنوعی در حال افزایش است، و شما می خواهید مطمئن باشید که خودتان را در خارج از یک شغل برنامه ریزی نکرده اید. با این حال، اگر به درستی استفاده شوند، اتوماسیون می تواند آزاد شود. خودکارسازی شبکه های اجتماعی یکی از دغدغه های ادمین های شبکه های اجتماعی است.

خودکارسازی شبکه های اجتماعی

 

Hootsuite و Sprout Social فقط دو ابزار است که می توانند در مدیریت و تنظیم پست ها به شما کمک کنند. هر یک از این سیستم عامل­ها دارای مجموعه ­ای از ویدیوهای آموزشی برای کمک به اتصال همه حسابهای شما است. وردپرس، فیس بوک و یوتیوب ابزارهایی هستند که می­توانید پست هایی را برنامه ریزی کنید، به این معنی که قبل از رفتن به یک سفر کاری یا تعطیلات، می توانید مطالب زیادی را برای ماه ها برنامه ریزی کنید. حتی می توانید از IFTTT و Zapier برای ارسال خودکار عکس های جدید از تلفن خود به Dropbox استفاده کنید، هشدارها را به ایمیل خود ارسال کنید، و پست های Instagram جدید را به صفحات خاص Pinterest ارسال کنید. فقط باید مطمئن شد که تعداد پست ها برای یک روز برنامه ریزی نشده ­اند – ترفند در اینجا این است که به عنوان یکپارچه و بدون هرز نامه ای به کار برده شود.

از Mixmax برای برنامه ریزی و ردیابی ایمیل ها استفاده کنید و همچنین LinkedHelper  این اجازه را می دهد که به طور خودکار در ارتباطات، و ارسال پیام ها به افراد LinkedIn بر اساس معیارهای خاصی جستجو انجام دهید. همچنین ممکن است بخواهید Loom، یک افزونه Chrome را رایگان امتحان کنید که ویدئوهای کوتاه صفحه و پردازشهای شما را ضبط می­کند. Loom کمک می کند تا فرآیندهای درونی سیستم خود را بررسی کنید تا ببینید آیا  می­توان مرحله­ ای حذف یا اضافه شود. همچنین در توضیحات پردازش فرآیندها به مدیران کمک می­کند.

برای تاکتیک هایی مانند دنبال کردن و غیرفعال کردن افراد در توییتر و نمایش مشخصات عمومی انان، برای اینکه آنها دنبال شما باشند و برخی از انواع همکاری مانند دوست داشتن و نظر دادن به پست ها از طرف شما و پاسخ دادن و ارسال DM براساس قالب هایی، می­تواند به مدیران کمک کند.

همچنین می­توانید با وجود این ابزار و ربات ها اقداماتی را انجام دهید، به عنوان مثال، تا ژوئیه ۲۰۱۸، هر کسی می توانست برنامه ­ای را پیگیری و تکمیل آن را در توییتر با Tweetbuzz ایجاد کند، اما اکنون باید یک توسعه دهنده توییتر معتبر این کار را انجام داد زیرا بسیاری از آنها توسط شبکه های اجتماعی مسدود می ­شوند.

سرویسی مانند  Crowdfire، این امکان را فراهم می­کند که طرفداران شخص دیگری را در توییتر کپی کنید. در واقع Captivate فریب دادن این برنامه اساسا همان چیزی است که در  Instagram می­توان انجام داد. اگر به دنبال افراد زیادی هستید، می توانید از یک برنامه افزودنی مانند توییتر Twitter Unfollow All برای انبوه توزیع استفاده کنید.

از مدیران مجازی استفاده کنید

وقت طلاست. زمان نیز به تعادل کار و زندگی کمک می کند. استخدام یک مدیر می تواند به شما کمک کند تا زمان بیشتری را برای زندگی آزاد کنید، مخصوصا اگر ابتدا با تعیین وظایف خاص برای تکمیل و فرآیند پیگیری کمی به کار نظم دهید،Upwork, Freelancer و Toptal همه شرکت هایی هستند که می توانید در آن freelancers را از هر نقطه از جهان که دارای رسانه های اجتماعی، مدیر یا تجربه copywriting هستند پیدا کنید.

بهتر است آن شخص را در همان کشور خود استخدام کنید، بنابراین برای زبان و زمان مانع زیادی وجود نخواهد داشت. شما می خواهید با مدیران بالقوه مصاحبه کنید و نمونه هایی از کار خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که شما در آن صفحه با کیفیت هستید. اجرای آزمون کوتاه مدت با مدیران می تواند راه سریع برای سنجش قابلیت های آن باشد.

برای استخدام یک مدیر قیمت های متفاوتی هست. به عنوان مثال، استخدام یک شخص برای تنظیم و مدیریت پست های رسانه اجتماعی برای چهار ساعت در هفته و ۱۷ دلار در ساعت ممکن است به شما حدود ۳۰۰ دلار در ماه بازگرداند.

برای رسیدن به اهداف خود، ابتدا یک اشتراک Google Doc ایجاد کنید در قالب پیامهایی که میخواهید به مشتریان بالقوه و با نفوذ خود ارسال کنید، و همچنین یک Google Doc که در قالب پاسخ هایی برای انواع مختلف سوالاتی است که به طور کلی دریافت میکنید. ممکن است تا زمانی که لازم باشد و پرسش های جدیدی مطرح می شود، و به این اسناد اضافه میشود آنها را در Google Docs قرار دهید تا برای دسترسی آسان با مدیر به اشتراک گذاشته شود.

همچنین می توانید پارامترهایی برای افرادی که مدیرانتان میخواهند برای آنان پیامهای تبلیغاتی ارسال کنند داشته باشید،و دستورالعمل هایی در مورد چگونگی جستجوی افراد به فهرست تان اضافه کنید. به عنوان مثال، آنها می توانند ۱۰ عدد دی وی دی در روز به مخاطبان خاص در Instagram یا توییتر ارسال کنند یا از حساب کاربری LinkedIn خود به صورت انبوه، و با توجه به عنوان و پارامترهای عملکردی که برای آنها ایجاد کرده ­اید، ارسال کنند.

بهترین محتوای آنلاین همیشه یک مکالمه به جای دیکته است، و باید ارتباط ارگانی با طرفداران حساب شما باشد. شما می توانید مدیر جدید خود را برای برخی از پست ها برای ۲۰ دقیقه اینجا و ۲۰ دقیقه­ای که  Google Sheets  وجود دارد انتخاب کنید. که برای ردیابی دسترسی و ایجاد تقویم محتوا عالی است. همه آنها می توانند در همان پوشه مشترک Google Drive  قرار بگیرند.

با استفاده از این الگو، می­توانید از مدیریت برنامه خود برای سه تا پنج پست در هر هفته و در هر پلت فرم، مطمئن شوید که هشتگ ها، کپی و زمان ارسال محتوا  با تایید و بررسی تقویم و تاریخ  وجود دارد، مدیر شما می تواند از یکی از سیستم عامل هایی که قبلا تنظیم کرده اید استفاده کند برای مثال:  – Hootsuite، برنامه­ ای برای پست هایتان در کل یک ماه است.

در تعطیلات وقت خود را در ایمیل ها، ارتباط آنلاین و اشتراک گذاری عکس ها صرف نکنید. در عوض، عکس های خود را به پوشه مشترک Google Drive آپلود کنید که مدیریت به آن دسترسی دارد، و با اطمینان خاطر از تعطیلات خود لذت ببرید نه با ارسال و توضیح اینکه چقدر از تعطیلات خود لذت می برید!. سعی کنید در لحظه زندگی کنید و اجازه بدهید شخص دیگری مسئولیت ارسال پست ها و پاسخ دادن به شما را بعهده بگیرد.

توضیح دیگری درباره پوشه  Google Drive: بهتر است که رسانه های خود را با استفاده از زیر پوشه ها سازماندهی کنید تا مدیر بتواند به سرعت مطالب را پیدا کند. حداقل، کاری که باید انجام دهید، یک کتابخانه از تصاویر و فیلم ها ایجاد کنید که می تواند در محتوای تقویم های آینده استفاده شود و یک سیستم سازمان یافته از قوانین و فرآیندها داشته باشید تا بتوانید مدیریت خود را با موفقیت انجام دهید.

صداقت بیش از حد است

اگرچه درست است که بزرگسالان آمریکایی بیش از ۱۱ ساعت در روز با رسانه ها صحبت می کنند، اما به یاد داشته باشید: لازم نیست که متوسط باشد. به جای اینکه وقت خود را به تماشای یک صفحه نمایش برای مرتب کردن و آنلاین بودن صرف کنند، رسانه اجتماعی خودکار اینکار را انجام می ­دهد، بنابراین زمان بیشتری برای پاداش، فعالیت های با ارزش دارند.

من یک مدیر استعدادی، تولید کننده و ارتقاء دهنده هکر هستم. در سال ۲۰۱۱، Cordurouy را تاسیس کردم، جایی که من در حال حاضر به عنوان مدیرعامل فعالیت می کنم  Cordurouy است. هدفم کمک در جهت پیشبرد استراتژی دیجیتالی برای برندهای متعدد، سازمان ها و عوامل تأثیرگذار، از رسانه ها و فناوری به عنوان مدیریت استعدادی است.