دوره برندسازی سازمانی و شخصی

دوره برندسازی

شرکت در دوره برندسازی می تواند مسیر ساختن و ایجاد یک برند مشهور و موفق را هموار کند. یک برند شخصی نیازی است که به تامل زیادی وابسته است. اگر خودتان را بشناسید در نتیجه مردم می توانند شهرت شما را درک کنند. بیشتر افراد توصیف کردن خود را کاری سخت و دشوار می دانند. برخی از افراد توضیح چگونه بودن خود در آینده را امری آسان و راحت می دانند. در صورتی که هدف نهایی شما برای شرکت در دوره برندسازی بهبود عملکرد شغل باشد، ابتدا باید توجه کنید که مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

شما می خواهید از طریق دوره برندسازی اقدام به ایجاد برند شخصی منحصر به فردی کنید که شما و کسب کارتان را به هدف مشتریان پیوند دهد.

برای شرکت  در دوره های تخصصی برندینگ مورد تایید وزارت علوم با ارائه مدرک رسمی و قابل ترجمه برای مهاجرت می توانید با کارشناسان آموزش ما از طریق تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱-۰۲۱ در تماس باشید.

تطابق برند با مشتری هدفمند امری قدیمی است و قبل از پیدایش اینترنت بازرگانان زیادی این کار را انجام می دانند. هیو هفنر تمام زندگی آینده خود را به تصویر کشید. با وجود اینکه چیزی از برند شخصی نشنیده بود، اما اجازه زندگی کردن مانند امپراطوری پلی بوی به خود داده بود و شیوه زندگی اش به گونه ایست که خوانندگان مجله وی به او حسادت می کنند.

شما میخواهید با آموزش های دوره برندسازی مارکی بسازید که انواع مشتریان را جذب کند. باید بدانید که بخش مهم برندسازی شما این است که با مسائل و مشکلات بازار هدف مواجهه هستید. با شرکت در دوره برندسازی و ساخت برند خود می توانید ثابت کنید که راه حل برخی از مشکلات مشتریان را پیدا کرده اید و اکنون تمایل دارید آنها را به اشتراک بگذارید.

امروزه رسانه های اجتماعی در جایگاه مهمی قرار دارند. با داشتن یک حساب در شبکه های اجتماعی که بیشترین مخاطب و طرفدار دارند، می توانید برندسازی شخصی خود را بهبود بخشید و درخواست های دوستانه را بپذیرید. توصیه ما این است که از یک حساب عمومی استفاده کنید.  اگر قصد دارید یک حساب فیسبوک برای دوستان و خانواده خود ایجاد کنید، بهتر است از یک حساب جداگانه استفاده کنید.

دوره برندسازی

با شرکت در دوره برندسازی یک قدم از بقیه جلوتر خواهید بود

به عنوان یک کارفرما می خواهید که برندسازی شما هماهنگی داشته باشد و در هر زمان و موقعیتی با برند خود معتبر نشان داده شوید. در دوره برندسازی می آموزید که برندسازی فقط مربوط به تصویرسازی نیست. تمایل شما در این است که از رنگ ها و فونت های مداوم و مناسب استفاده کنید. آن ویژگی ها باید در وب سایت، وبلاگ، حساب های کاربری در رسانه های اجتماعی، کارت ویزیت و هر چیز چاپ شده دیگر یکسان باشد. اگر تمرکز شما بر روی برند تجاری است، پس باید رنگ و قلم کسب و کار با ویژگی های ذکر شده مطابقت داشته باشد.

شما باید در موارد عمومی تری مانند پاورقی در ایمیل، لوازم التحریر، حساب ها، فاکتور و هرگونه بروشور دقت داشته باشید. در برخی مواقع کارفرمایان برای تاثیرگذاری بیشتر رنگی برای خودرو خود انتخاب می کنند که متناسب با طرح رنگی برند آنها باشد یا در مهمانی های مهم از رنگ های متناسب با برند برای انتخاب لباس استفاده می کنند.

در دوره برندسازی شرکت کنید تا شانس برتری موتورهای جستجو را از آن خود کنید.

ستون های مهم دوره برندسازی

در دوره برندسازی ستون های اصلی به افراد آموزش داده می شود. ما قصد داریم چکیده ای از این ستون ها و پایه های مهم برندسازی به شما ارائه دهیم.

 1. ساخت یک برند اصلی
 • بررسی نتایج جستجوی خود

قبل شروع دوره برندسازی ، ابتدا باید تحقیق کنید که رتبه شما در جستجوی آنلاین چند است. هنگامی که شما نام خود را در گوگل وارد می کنید، ممکن است مقاله ای که ۱۲ سال پیش در دبیرستان به تحریر درآورده اید نمایش داده شود و تنها افراد کمی از آن بازدید کرده باشند. نگران آنچه که می یابید نباشید. برخی از نتایج ممکن است باعث دلهره و استرس شما شود. اما شما با یادگیری استراتژی های کاربردی در دوره برندسازی می توانید ترافیک وب سایت یا وبلاگ خود را افزایش دهید.

 • پاک کردن نتایج جستجو و پست های ارسال شده مشکل ساز

پس از پیدا کردن نتایج جستجو مخاطره آمیزی که به نام شما پیوند خورده است، می توانید برای حذف آنها اقدام کنید. برای این کار لازم است پست ها، تصاویر، فیلم ها و نظرات را حذف کنید. از هر نگرشی که با برند شما تطابق ندارد، خلاص شوید.

 • تعریف کردن برند شخصی خود

پس از پاک کردن موارد مخاطره آمیز وب سایت، به ایجاد برند فکر کنید. با شناسایی عناصر کمک کننده به برندسازی می توانید برند تجاری شخصی خود را به صورت آنلاین بسازید.

 • نمایش مهارت ها و دستاورد های خود

شما در مورد اهدافی که شما را بقیه افراد و شرکت ها متمایز می کند، فکر کرده اید. اکنون وقت آن است که نمایشگاه موفقیت ها و دستاوردهای خود را در معرض دید قرار دهید. بهتر است وقت و انرژی خود را صرف تامل در مورد اینکه چه کسی هستید و چه چیزی را می خواهید از طریق برندسازی برجسته و نمایان کنید، اختصاص دهید.

 • ایجا یک حضور آنلاین

دارا بودن یک حضور آنلاین منعکس کننده شما و حرفه شماست. جهت یادآوری موارد زیر را یادداشت کنید:

 • طرحی دقیق از برند تجاری خود
 • اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود
 • خصوصیات، استعداد و زمینه حرفه خود
 • دستاوردها و موفقیت های خود

زمانی که در موارد بالا اطمینان لازم را بدست آوردید، می توانید حضور آنلاین خود را پر رنگ تر کنید و جلوه مثبتی از خود نشان دهید.

به طور کلی رسیدن به یک برند موفق شامل سه مرحله اصلی است:

 • ایجاد پایه و اساس قوی برای وب سایت ها و پروفایل
 • بهینه سازی اطلاعات موجود در وب سایت ها برای موتورهای جستجو
 • حفظ محتوا تولید شده با گذشت زمان
 • داشتن بنیاد قوی از وب سایت ها و پروفایل ها

به منظور داشتن یک حضور آنلاین موفق باید ترکیبی قوی از وب سایت های شخصی و پروفایل های حرفه ای خود داشته باشید.

 • بهینه کردن حضور آنلاین خود برای موتور های جستجو

کنترل کردن وب سایت ها و پروفایل های خود در رسانه های اجتماعی می تواند به بهینه کردن اطلاعات سایت برای موتور جستجو کمک کند.

برای بهینه سازی باید:

 • استفاده کردن از نام کامل خود در همه پروفایل ها و دامنه ها
 • نگارش مطالب به صورت سوم شخص
 • درج مکان خود
 • پر کردن تمام پروفایل ها
 • گنجاندن کلمات کلیدی در مطالب
 • استفاده کردن از برچسب های H1

 

برای شرکت  در دوره های تخصصی برندینگ مورد تایید وزارت علوم با ارائه مدرک رسمی و قابل ترجمه برای مهاجرت می توانید با کارشناسان آموزش ما از طریق تلفن ۲۲۱۴۵۴۵۱-۰۲۱ در تماس باشید.