دگرگونی بازاریابی و تبلیغات در سال ۲۰۲۱

دگرگونی بازاریابی و تبلیغات در سال ۲۰۲۱

شاید عجیب به نظر برسد ولی ۳۰ نفر که زیر ۳۰ سال سن دارند باعث دگرگونی بازاریابی و تبلیغات در سال ۲۰۲۱ خواهند شد. در اینجا بنیانگذاران، خلاقان، مسئول راهبرد بازاریابی و سایر بازاریابان در حال شکل دادن به آینده برندها و صنایع اصلی و فناوری‌هایی هستند که از آن‌ها قدرت میگیرند.

دگرگونی بازاریابی و تبلیغات در سال ۲۰۲۱

 

چیرگ کولکارنی که از زمان‌های طولانی انتظار در داروخانه خسته شده‌بود، در سال ۲۰۱۷ به همراه دو تن از مالکان نسل دوم داروسازی یک داروخانه بهتر ساخت.

کولکارنی که اکنون بنیانگذار و  مدیر راهبردی بازاریابی شرکت مِدلی  است و یکصد و ده میلیون دلار برای داروخانه آنلاین جمع‌آوری کرده‌ می‌گوید: «ما متوجه شدیم که اوضاع نه فقط برای خود من بلکه برای میلیون ها مصرف‌کننده تا چه اندازه بهم ریخته بوده است.»

علاوه بر ارائه نسخه در همان روز، برنامه مِدلی  مشتریان را با داروسازان که به چندین زبان به سوالات پاسخ می‌دهند، مرتبط می‌کند. در حالی که رقبایی مانند کپسول روی برندینگ و جذب کاربران سرمایه‌گذاری می‌کنند، کولکارنی تصمیم گرفت برای ترغیب پزشکان برای ارجاع بیماران به مِدلی پول بیشتری خرج کند. در ماه جولای، مِدلی  به هفتاد هزار بیمار با بیش از پانهصد هزار نسخه خدمات ارائه می‌دهد و این شرکت در سال جاری دویست میلیون دلار درآمد داشته است. کولکارنی تنها یکی از برندگان فهرست زیر سی سال فوربس ۲۰۲۱ در بخش بازاریابی و تبلیغات است. همچون  سال‌های گذشته، آخرین کلاس ترکیبی از بنیانگذاران، رهبران و نوآورانی است که آینده بازاریابی و تبلیغات را شکل می‌دهند. ایده‌ها و تاثیر آن‌ها به برندها کمک می‌کند تا با نسل جدیدی از تاثیرگذاران کار کنند، تصمیمات مبتنی بر داده ها بگیرند، صداهای خلاقانه متنوعی پیدا کنند و تکنولوژی را برای داستان‌سرایی و توسعه مخاطب بکار گیرند. در حالی که برخی از آن‌ها با برندهای بزرگ شروع به کار کردند، برخی دیگر ترک‌تحصیل کنندگان دانشگاهی یا فارغ التحصیلان جدیدی هستند که در حال حاضر با برندهای بزرگ کار می‌کنند.

چندین شرکت زیر سی سال امسال در سال ۲۰۲۰ شرکت‌های خود را فروختند. شرکت ماشین‌های هالوکارز فیضان بهاطی و کنان صالح که این شرکت را به فروش رساندند، به رانندگان کمک می‌کنند تا پول بیشتری از طریق تبلیغات بر روی صفحه‌های دیجیتال بالای ماشین‌ها به شرکت حمل و نقل لیفت بپردازند. آژانس رسانه‌های اجتماعی الیجاه اشنایدر، مادیفلای، که او آن را در سال اول ورود به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا آغاز کرده بود، به تازگی توسط آژانس بازاریابی کورتی اونیو خریداری شده‌ تا خدمات بازرگانی مستقیم به مصرف‌کننده خود را تقویت کند. ​

برخی دیگر روی تکنولوژی‌های در حال ظهور متمرکز شده‌اند. آپوروا دورنادولا و میشل لو، بنیانگذاران ویرالاسپیس، یک پروژه کلاسی را به یک استارات­ آپ تبدیل کردند که از هوش مصنوعی برای کمک به بازاریابان برای تصمیم‌گیری برگرفته از داده در مورد تصاویر در ویدئوها استفاده می‌کند.

اسد مالک با استفاده از واقعیت افزوده برای بحث درباره موضوعات عمیق مانند مهاجرت و انسانیت، تبدیل ستارگان و نوازندگان تیک­تاک به هولوگرام هایی که طرفداران را درگیر می‌کنند و ترکیب واقعیت افزوده و ۵ Gبرای تجارب آموزشی با شرکایی مانند وریزون، پیشگام شیوه‌های جدید داستان‌سرایی است. اندورسیفای که توسط والی سجیمی و سان لی تاسیس شده‌ از یادگیری ماشین برای قیمت‌گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر برای برندهایی مانند همیلتون و تارگت استفاده می‌کند.

چند مدیر راهبردی استراتژی جوان نیز در لیست امسال وجود دارند. سامی برنشتاین، مدیر استراتژی کیک­بک به دوستان خود کمک می کند تا برنامه خرید برندهایی مانند نایکی، سفورا،  اپل موزیک کار کنند. دانیل لیسی، مدیر استراتژی پورا به استارت­ آپ هوشمند عطرهای خانگی کمک کرده‌است تا بیش از دویست هزار مشتری مشتری پیدا کنند.

همچنین لولی، مدیر کل استراتژی جهانی در ایندیگوگو، که در حال ایجاد پل و رشد مرزی بین چین و ایالات‌متحده است و به کارآفرینان مستقر در چین که از جمله برندگان امسال هستند کمک کرده تا ۲۶۰ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری ‌کنند. بنیانگذاران این شرکت، برایان گلد و آدام ریویتز، در حالی که به شرکت‌هایی مانند یونیلور، والمارت و پپسی با ۲۵۰۰۰ خالق اجتماعی کمک می‌کنند، بیش از دوازده میلیون دلار سرمایه جمع کرده‌اند.

در دنیای خلاقیت، دیوید بولاک و شرکتش آژانس ۹۰۷ با برندهایی مانند گروه موسیقی وارنر کار می‌کنند. در حالی که کلسی دیویس موسس CLLCTVE  به هماهنگی با برندهای نسل زِد کمک می‌کند. کسان دیگری هم هستند. یوتک، که توسط ویلبرتو تاسیس شده‌، در حال حاضر بیست و پنج میلیون دلار ارزش دارد و در سال ۲۰۱۹ پنج میلیون دلار درآمد داشته است. تالیا بندر، رئیس شرکت زنان کواتینت، بر روی بهبود برابری در محیط کار در صنعت تبلیغات و بازاریابی کار می‌کند و بر ده‌ها رویداد سالانه برای گروه‌هایی مانند شورای تبلیغات”، قانون دختران سیاه و کان لیون نظارت دارد. دست آموز دیکرسون و عایشه مارشال، بنیانگذاران Creative Label  در حالی که هنرمندان، عکاسان و مدل‌های سیاه را برجسته می‌کنند، با ناشرانی مانند اسپنس، پاپشوگر و رفینری ۲۹ هم‌کاری می‌کنند و خالق دیجیتال کولینز کی موفقیت خود را در استعدادهای درخشان آمریکا به امپراطوری سرگرمی با هشتاد کارمند تبدیل کرده‌ که به برندهای تجاری، صدور مجوز و تبلیغات کمک می‌کنند.

علاوه بر کارهای روزانه‌شان در دنیای شرکت، بسیاری از آن‌ها به دنبال راه‌هایی برای بازگشت سرمایه از طریق سازمان‌های غیرانتفاعی و خیریه‌ای هستند که تاسیس کرده‌ و یا به آن‌ها کمک کرده‌اند. در اوایل امسال، لری میلستین، یکی از بنیانگذاران شرکت مشاوره نسل زِد که به برندهایی مانند سوسبای و امیکس کمک می‌کند تا به مخاطبان جوان‌تر دست یابند یک جشن مجازی با عنوان زومپیا برگزار کرد که سی هزار دلار برای رهایی از بیماری همه‌گیر جمع‌آوری کر. کیت رودا، یک مدیر بازاریابی در نایک، در سال ۲۰۲۱، مبلغ بیش از یکصد هزار دلار برای موسسات خیریه از طریق شرکت‌ غیر انتفاعی اش، برونک ایکس برن، با هم‌کاری رستوران‌ها و استودیوهای تناسب اندام، جمع‌آوری کرده‌است. ​

لیست امسال به لطف کمک دو هم‌کار فوربس، دستیار سردبیر سامانتا تاد و مدیر جوامع و رئیس شبکه  مدیر راهبردی استراتژی، جنی رونی، یک تلاش گروهی بود. برای نظارت بر صدها نامزد و شناسایی افراد، ما به دنبال ورودی و ارزیابی یک هیات محترم از قضات بودیم که نمایانگر ابعاد مختلف این صنعت بودند: فهرست کارآفرینان زیر سی سال فارغ التحصیل تراویس مونتک، موسس و مدیر عامل هوللر؛ مدیر ارشد برند  Procter Gamble، مدیر ارشد شرکت Salesforce  استفانی بوسمی، رئیس بخش بازاریابی نیروی کار؛ و مدیر عامل شرکت DTX و موسس تایم آرمسترانگ. تشکر ویژه از هر چهار نفر برای دادن زمان و تخصص خود برای کمک به تعیین منتخبان کلاس زیر سی سال بازاریابی و تبلیغات در سال ۲۰۲۱.