دیدگاه کریس اندرسون نسبت به Ted

دیدگاه کریس اندرسون نسبت به TedReviewed by دکتر محمد مهاجر on Jun 23Rating: 5.0دیدگاه کریس اندرسون نسبت به Tedوقتی کریس اندرسون ( مدیر TED ) این سخنرانی را در سال 2002 ارائه داد، آینده ی TED نامشخص بود. در این سخنرانی، او تلاش می کند که اعضای TED را متقاعد کند که دیدگاه او برای تبدیل این مراسم به کنفرانس های غیر انتفاعی درست است. این کار با موفقیت انجام شد.

وقتی کریس اندرسون ( مدیر TED  ) این سخنرانی را در سال ۲۰۰۲ ارائه داد، آینده ی TED نامشخص بود. در این سخنرانی، او تلاش می کند که اعضای TED را متقاعد کند که دیدگاه او برای تبدیل این مراسم به کنفرانس های غیر انتفاعی درست است. این کار با موفقیت انجام شد.

برای پخش ویدئو Ted روی دکمه play کلیک کنید!

برای دانلود فیلم کلیک کنید:

البته نباید این کریس اندرسون را با کریس اندرسونی که یک نویسنده‌ی انگلیسی است و در آمریکا زندگی می‌کند، و یا کریس اندرسون بسکتبالیست اشتباه گرفت.

او در سال ۱۹۶۱ متولد شده و هم اکنون، ششمین دهه‌ی زندگی خود را سپری می‌کند.

سه کتاب در حوزه بازاریابی و فروش از وی در آمریکا منتشر شده است که به قرار زیر می باشند

The Long Tail: Why the Future of Business Is Selling Less of More

Free: The Future of a Radical Price

Makers: The New Industrial Revolution

مشخصاً شهرت کریس اندرسون را باید به خاطر کتاب Long Tail (دم دراز) دانست که در آن، برای نخستین بار در تاریخ وب، به شکلی دقیق و ساختار یافته و با تحلیلی عمیق و کاربردی، تفاوت فضای دیجیتال و فضای فیزیکی را بیان کرد و مسیر رشد آینده‌ی کسب و کار در فضای وب را ترسیم کرد.