شرکت مشاوره برندینگ | برندسازی شخصی و شرکتی

شرکت مشاوره برندینگ و بازاریابی تحت نظر هلدینگ برندآفرین، استراتژی، طراحی و تکنولوژی را برای ایجاد یک برند زیبا و درخشان برای شما به کار خواهد گرفت. ما از سازمان مرکزی شرکت مشاوره برندینگ و بازاریابی در تهران، به شما خوش آمد می گوییم و آماده ایم کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن رشد داده و به برندی درخشان تبدیل کنیم.

شرکت مشاوره برندینگ | خدمات مشاوره برندینگ شخصی و شرکتی

شرکت مشاوره برندینگ تحت نظر هلدینگ برندآفرین، دارای مشتریانی از سراسر ایران است. تیم بازاریابی و برندینگ هلدینگ برندآفرین، جدیدترین متدهای روز دنیا را با خلاقیتی تمام عیار، برای کسب وکار شما ارائه می دهد.

رویکرد شرکت مشاوره برندینگ برندآفرین، برند ها را از لحاظ مختلف و با استراتژی های گوناگون، متمایز کرده و آنها را از رقبای خود جدا می کند و باعث رشد پایدار کسب وکار شما خواهد شد. یکی از ویژگی های برندآفرین این است که به برندها مزیت رقابتی احساسی می دهد. هدف ما ایجاد هویت و معماری برای یک برند می باشد و با داشتن تجربه در همه زمینه های ساخت برند، فعال بوده است. برند های لوکس کوچک تا برندهای بزرگ نیز از خدمات شرکت مشاوره برندینگ و بازاریابی برندآفرین استفاده نموده اند که این مهم، باعث افتخار هلدینگ برند آفرین است.
تجربه و علم این امکان را به ما داده است که از مرزهای فرهنگی و زبانی فراتر برویم و استراتژی تجاری را قابل مشاهده، قانع کننده، مرتبط و قابل اندازه گیری کنیم. یکی از تفاوت های برندآفرین با سایر شرکت ها، استفاده از بازاریابی و برندینگ عصبی است. ما از علوم عصبی برای ایجاد برند هایی زیبا، متقاعد کننده و با قابلیت رشد بالا، استفاده می کنیم. وظیفه ما کمک به شما در ایجاد آینده ای درخشان برای برند و تجارت شماست.
مدیران این شرکت همواره بر این باورند با توکل بر خداوند و تکیه بر تجارب و توانمندی های تخصصی موجود در این خانواده برای ارتقاء جایگاه این مجموعه بزرگ فرهنگی و اقتصادی، به صورت خلاقانه، راهبردهای مناسبی را طرح ریزی نموده تا با اجرای آن ها، ضمن ایفای نقش مؤثر در اقتصاد ملی، برای کلیه ذینفعان ارزش آفرینی نماید.
شرکت مشاوره برندینگ

شرکت مشاوره برندینگ و بازاریابی تحت نظر هلدینگ برندآفرین

شرکت مشاوره برندینگ تحت نظر هلدینگ برندآفرین، مجموعه ای از رسانه های آنلاین و آفلاین، موسسات آموزشی و شرکت های بازرگانی را دارا می باشد که همه ی این امکانات، با توجه به سیاست های برندینگ کسب و کار تان برای شما قابل استفاده خواهد بود. این هلدینگ با شعار آموزش، پژوهش و آفرینش سعی کرده است در تمامی حوزه ها به صورت علمی فعالیت داشته باشد. به همین دلیل تمامی مجموعه ها و امکاناتی که برای تبدیل شدن به یک برند قوی نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مجموعه های فعال در هلدینگ فرهنگی اقتصادی برندآفرین:

برخی از خدمات شرکت مشاوره برندینگ و بازاریابی

 1. آموزش و مشاوره برند سازی شخصی (پرسونال برندینگ)
 2. آموزش و مشاوره برندسازی لوکس (دوره های LBM)
 3. آموزش و مشاوره مدیریت برندینگ
 4. آموزش و مشاوره برندینگ
 5. آموزش و مشاوره برندسازی شرکتی ( برندینگ سازمانی )
 6. آموزش و مشاوره برندسازی اینترنتی
 7. آموزش و مشاوره تبلیغات و برندینگ
 8. آموزش و مشاوره بازاریابی و برندینگ
 9. آموزش و مشاوره بازاریابی عصبی
 10. آموزش و مشاوره بازاریابی عصبی دیجیتال
 11. آموزش و  مشاوره استراتژی برندینگ
 12. و …

استراتژیست و مدیریت هلدینگ برندآفرین

دکتر سید محمد مهاجر، مدرس و مشاور مدیریت برند و بازاریابی

تماس با شرکت مشاوره برندینگ (تحت نظر هلدینگ برندآفرین):

۰۲۱-۲۲۱۴۵۴۵۱