مشاغل خانگی چگونه در شرایط بحرانی میلیاردر شدند

مشاغل خانگی چگونه در شرایط بحرانی میلیاردر شدند

دفاتر انفرادی خانوادگی، شرکت‌های مالی که برای کنترل دارایی‌های ثروتمندترین جهان تاسیس شده‌اند، در طی پاندمی ویروسی، پول خوبی به دست آورده‌اند. براساس گزارش دفتر خانواده جهانی یو.اس.پی، بیش از سه چهارم (‏۷۶ درصد) دفاتر تک‌نفره گفتند که موجودی آن‌ها در سال جاری در راستای یا بالاتر از انتظارات پیش رفته است. تنها سیزده درصد از آن‌ها در بدترین هفته‌های پاندمی ویروس کرونا، ضرر کرده و بیشتر آن‌ها هم اکنون از این خسارات جان سالم به در برده‌اند. بنا بر اظهارات یک بانک سوئیسی، برخی دفاتر خانوادگی بین ماه‌های مارس و مه پول قرض گرفته‌اند تا از قراردادهای ارزان‌تر بهره ببرند. هنر کسب و کار این است که بتوان از تهدیدها فرصت ساخت پس با ما باشید تا ببینیم مشاغل خانگی چگونه در شرایط بحرانی میلیاردر شدند.

مشاغل خانگی چگونه در شرایط بحرانی میلیاردر شدند

 

طبق این گزارش، جوزف استادلر، رئیس دفتر خانواده جهانی در مدیریت ثروت جهانی یو.اس.پی، که از این بیماری همه‌گیر در هراس است، می‌گوید: «انتظار داریم در ماه‌های آینده شاهد حرکات بزرگی باشیم. نزدیک به نیمی (‏چهل و پنج درصد)‏ گفتند که طلای بیشتری خریداری می کنند.»

معمولا تنها ثروتمندان صاحب یک اداره خانگی هستند. هزینه‌ها متفاوت است، اما بیشتر مشاوران می‌گویند که برای راه‌اندازی یک پروژه به حداقل صد میلیون دلار پول نیاز دارید. بیشتر صاحبان چنین دفاتری بیلیونر هستند. در گزارشات سال گذشته، تحقیقات کمپدن تخمین زد که ۱۷۰۰ مورد از این دفاتر در سراسر جهان وجود دارد، که بیشتر آن‌ها در ایالات‌متحده و پس از آن اروپا قرار دارند و در آسیا به سرعت رو به رشد می باشند. یک دفتر خانوادگی می‌تواند شامل یک گروه کوچک متشکل از شش کارمند باشد که مدیریت پول را به دیگران واگذار می‌کنند. دفاتر خانوادگی راز بیلیونرها برای پشت سر گذاشتن و دفع طوفان ۲۰۲۰ می باشند.

​​​​​​​​استادلر می‌گوید که این دفاتر خانوادگی تک‌نفره بزرگ‌تر، بیشتر شکل سازمانی دارند. فرآیندهای سرمایه‌گذاری آن‌ها شبیه بانک‌های بزرگ است و آن‌ها ریسک را مانند تمام سرمایه‌گذاری های دیگری می‌پذیرند و مدیریت می‌کنند.

در اوایل ماه جولای، جان پالسون بعنوان بیلیونر اذعان داشت که در حال بستن صندوق سرمایه‌گذاری خود، یعنی شرکت  John Paulson & Cمی باشد و در واقع آن را به یکی از بزرگ‌ترین دفاتر خانوادگی جهان تبدیل کرده‌است. این شرکت با بیش از صد کارمند فقط ثروت شخصی پالسون را مدیریت خواهد کرد که فوربز آن را ۴.۲ میلیارد دلار برآورد کرده ‌است.

با رشد نفوذ مالی، دفاتر تک‌خانوار شروع به ادغام و خرید معاملات ارزشمند برای بانک‌های سرمایه‌گذاری کرده‌اند. این معاملات دانگی اغلب بین چندین اداره خانوادگی که پول خود را با هم جمع می‌کنند، انجام می‌شود.از سوی دیگر، دفاتر تک خانواده را می توان توسط رقبای بزرگ‌تر خود از بین برد: دفاتر چند خانواده.

در ماه آوریل، زمانی که بازار سهام در بدترین حالت خود بود، استون هاگه فلمینگ، بزرگ‌ترین دفتر چند خانواده اروپایی، مدیریت دارایی کاوندیش، دفتر خانوادگی خانواده لوئیس را خرید.

بنا بر گزارش دفتر جهانی خانواده، ممکن است فجایع بیماری همه‌گیر کرونا ویروسی هنوز به پایان نرسیده باشد و بسیاری از دفاتر خانوادگی به سرعت در حال تعدیل تخصیص دارایی خود برای مدیریت ریسک های بلند مدت هستند. بدون شک این موضوعات مورد بحث در یازدهمین اجلاس سرمایه‌گذاری دفتر خانواده جهانی قرار خواهد گرفت که قرار است در بیست و هشتم جولای در موناکو برگزار شود. این رویداد یک نشست ۴ / ۵ هزار میلیارد دلاری تلقی می شود که حتی ممکن است تاکنون این رقم بیشتر شده باشد.