مشاوره نوروبرندینگ و دیجیتال نورومارکتینگ

مشاوره نورومارکتینگ

در ارتباط با تعریف نورومارکتینگ در قسمت مقالات سایت توضیحات مفصلی ارائه نمودیم اما به طور ساده و خلاصه اگر بخواهیم مفهوم نورومارکتینگ را درک کنیم باید بدانیم که:


همه این اتفاقات در مغز ما شکل می گیرد.

حتی تصمیم به خرید!!!

مشاوره نورومارکتینگ

اگر به جمله بالا اعتقاد دارید،

ما به شما راهکار نفوذ در ذهن مخاطب و مشتری را خواهیم گفت!

روان‌شناسی بازاریابی و بازاریابی دیجیتال نیز مبحثی مبهم و پیچیده و مرتبط با نورومارکتینگ می باشد؛

به کمک مشاورین زبده ما در این حوزه، می توانید برندتان را از میان سردرگمی ها و پیچیدگی های موجود در بازار و در میان رقبای زیاد که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده خواهد شد و اقیانوس قرمز بزرگی پیش روی شما خواهد گذاشت و همچنین از بین خریداران و مصرف کنندگان که انتخاب محصول یا خدمت شما توسط آن ها همراه با وسواس های زیاد و پس از جلب اعتماد انجام می شود، به قله موفقیت سوق دهید.

 هلدینگ برندآفرین با همکاری شرکت Speer Rogal GmbH آلمان که از پیشتازان صنعت نورومارکتینگ و نوروبرندینگ در اروپا و دنیا می باشد به شما اطمینان می دهد که به کمک علوم نوروساینس ( نورومارکتینگ ، نوروبرندینگ و دیجیتال نورومارکتینگ )، حیات و رشد کسب و کار شما را تضمین کند.

شرکت Speer Rogal GmbH آلمان جدیدترین تجهیزات موجود در بازار اروپا و آمریکا از جمله دستگاه EEG و Eye tracker و FMRI برای تست و مشاوره در حوزه تبلیغات (بیلبورد، تیزر، بنر و تبلیغات آنلاین)، DIGITALES POS-MARKETING، Online Marketing، LICENCE MARKETING، EMPLOYMENT MARKETING، تبلیغات نمایشگاهی و نورودیزاین و چیدمان و مرچندایزینگ ارائه می دهد.

برخی از مشتریان و برندهای بزرگ دنیا که از خدمات این شرکت بهره برده اند عبارتند از:

 

مشاوره برندینگ

 

رشد و حفاظت از کسب و کار خود را با اطمینان به ما بسپارید:

۲۲۱۴۵۴۵۱ – ۰۲۱

همواره تیم هلدینگ برندآفرین به مدیریت دکتر سید محمد مهاجر با تجربه زیاد در حوزه مشاوره برندینگ آماده ارائه خدمات متمایز به سازمان های دولتی و خصوصی می باشند. لذا اگر مایلید مشاورین زبده ما در حوزه نورومارکتینگ و برندینگ با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا در اسرع وقت با شما در تماس باشند: