ورساچه | دانلود فیلم House of Versace

فیلم خانه ورساچه

داستان این فیلم درباره دوناتلا ورساچه یکی از بزرگترین طراحان مد در دنیا می باشد. او دیگر اکنون در این زمینه به یک برند نام آشنا تبدیل شده است.

در این فیلم بخشی از زندگی این طراح را خواهید دید. او بعد از مرگ ناگهانی برادرش که به نظر او یک قتل بوده است به دنبال پیدا کردن قاتلین برادرش تلاش خود را شروع می کند.

دانلود فیلم House of Versace

دانلود فیلم

 

اما بد نیست بیوگرافی کوتاهی راجع به ورساچه بخوانید. دوناتلا، در سال ۱۹۵۵ در کشور ایتالیا به دنیا آمد. او در کنار دو فرد مهم و تاثیرگذار در صنعت مد و لباس بزرگ شد؛ مادرش، که خیاط لباس بود، و برادرش جیانی که یک طراح لباس جوان نوظهور بود. او در اواخر دهه ۱۹۷۰ تصمیم گرفت به عنوان یک مشاور با برادرش کار کند. او در دهه ۱۹۸۰، به عنوان طراح لباس لاین Versus کمپانی برادرش فعالیت می‌کرد. پس از اینکه برادرش در سال ۱۹۹۷ به قتل رسید، او به عنوان مدیر هنری برند ورساچه انتخاب شد.

 

دوناتلا به عنوان مدیر هنری امپراتوری ورساچه

با اینکه دوناتلا پس از به قتل رسیدن برادرش از نظر روحی اصلا در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد، تصمیم گرفت میراث او را حفظ کند و راهش را ادامه دهد. چند روز پس از مرگ جیانی، دوناتلا به عنوان مدیر هنری برند ورساچه منصوب شد. با اینکه تا آن زمان هم نقش بسیار مهمی در این کسب و کار داشت. دوناتلا به مجله نیویورکر گفته است: “در دو سال آخر زندگی جیانی، من به آپارتمانش می‌رفتم، طرح لباس‌ها را به او نشان می‌دادم و از او تایید می‌گرفتم. اما در اصل کمپانی را من اداره می‌کردم، چون او اصلا به آنجا نمی‌آمد. انگار برای ۱ سال و نیم تمام، همه کارهای کمپانی را من به تنهایی انجام می‌دادم!”

از آن زمان تاکنون، دوناتلا ورساچه طراحی لباس‌های این برند را بر عهده گرفته است. او در این چند سال، به پیشرفت خطوط تولید کمپانی ورساچه کمک بسیاری کرده است. در سال ۲۰۰۹، او از کریستوفر کین دعوت کرد تا برای لاین Versus لباس طراحی کند و در طرح‌های برند ورساچه تنوع ایجاد کند. پس از قطع همکاری او با ورساچه، دوناتلا با طراحان لباس دیگری برای این لاین همکاری کرد. همچنین لاین Atelier Versace که یک لاین بسیار باکلاس و شیک بود را دوباره راه‌اندازی کرد.

دوناتلا قبل از هر چیزی یک زن قدرتمند است.قدرت دوناتلا باعث ترس نمی شود ،بلکه برعکس باعث احترام می شود.او ۱۹ سال است که سلطنت امپراطوری برند مطرح ایتالیایی ورساچه را برعهده دارد. دوناتلا ورساچه الهه مد در قرن بیستم است.

در حال حاضر، برند ورساچه خطوط تولید بسیار گوناگونی دارد؛ از کالاهای خانگی تا عطر، لباس، و حتی مبلمان. همچنین، ورساچه دو هتل را نیز اداره می‌کند.

 

برند ورساچه

این برند از لوکس‌ترین برند‌های دنیا است که توسط جیانی ورساچه در سال ۱۹۷۸ پایه گذاری شد. اولین مغازه‌ این برند در میلان افتتاح شد. از زمان شروع به کار این برند، پیراهن طراحی شده توسط آن در تمامی فرش قرمزها پوشیده شده و از همان ابتدا به عنوان برندی لوکس شناخته شد.

ورساچه اولین برندی بود که مشخصا برای موسیقی و سلبریتی‌های آن طراحی می‌کرد.

 

ورساچه و موسیقی

لوگوی ورساچه

یکی از شاخصه های برندینگ استفاده صحیح از اسطوره ها برای ارتباط موثر ناخودآگاهی با مخاطب است. جالب است بدانید که لوگوی این برند تصویر الهه‌ی یونانی، مدوسا است.

تصویر زیر سیر تاریخی و روند تغییرات لوگو این برند را نمایش می دهد. مسلما فقط تغییر لوگو ملاک نبوده و این برند موفق در فواصل مختلف پروسه ریبرندینگ خود را به نحوه شایسته ای انجام داده است.

 

ورساچه

دانلود فیلم House of Versace

دانلود فیلم