اینفلوئنسر مارکتینگ | دوره آموزشی مجازی

اینفلوئنسر مارکتینگ

دوره آموزشی اینفلوئنسر مارکتینگ

آموزش اینفلوئنسر مارکتینگ

 

ثبت نام در دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی با استفاده از افراد اثر گذار از روش های موثر بازاریابی برون گرا است که در کشور ما معمولا با شبکه های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام مارکتینگ به وسیله افراد شناخته شده و اثر گذار در یک صنعت مثل صنعت زیبایی شناخته می شود. در این روش یک شخص اثرگذار و شناخته شده ممکن است نقش یک خریدار بالقوه را بازی کند یا ممکن است به عنوان شخص ثالث محصول یا خدمتی را به مخاطبین خود معرفی نماید که در این صورت افراد ترغیب خواهند شد که از آن محصول خریداری کنند.

به طور مثال اگر یک پزشک شناخته شده در حوزه تغذیه، داروی لاغری خاصی را معرفی کند اثر بخشی آن برای اطمینان از خرید، به شدت افزایش می یابد.

در واقع اینفلوئنسر مارکتینگ روشی برای درگیر کردن متخصصان داخلی و صنعت با شبکه های فعال یا همان مخاطبین و مشتریان برای دستیابی به اهداف تجاری قابل اندازه گیری است.

این دوره در مورد استراتژی اینفلوئنسر مارکتینگ است. اگرچه هیچ الگوی استراتژی بازاریابی تأثیرگذار همه منظوره و یک اندازه متناسب با آن وجود ندارد ، اما در این دوره یاد می گیرید که چگونه با استفاده از الگوی جریان ارتباطی دو مرحله ای ، انواع متنوعی از سازمانهای B2B ، B2C و سازمانهای غیرانتفاعی را به نحو احسن بازاریابی کنید.

معرفی مدرس دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

Greg Jarboe

مدرس دانشگاه Rutgers the State University of New Jersey

دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

سلام ، من گرگ جاربو  Greg Jarboe هستم و می خواهم به شما  بابت حضور در این دوره شگرف و بی نظیر آنلاین در زمینه استراتژی بازاریابی تأثیر گذار یا اینفلوئنسر مارکتینگ خوش آمد بگم. اکنون می خواهم مواردی را به شما معرفی کنم و اولین چیزی که حدس می زنم  اینکه باید خودم  را معرفی کنم.

من رئیس و بنیانگذار شرکتی بنام SEO-PR هستم ، این یک خط ارتباطی بین دو واژه است. و بیشتر مردم عادت ندارند که بهینه سازی موتورهای جستجو و روابط عمومی را در کنار هم قرار دهند ، اما در این دوره موارد جذابی را کشف  خواهید کرد که من می خواهم برای شما  ایجاد کنم.همچنین من  نویسنده کتاب “یوتیوب و بازاریابی ویدیویی”   یا YouTube and Video Marketing هستم.

نسخه دوم این کتاب در حال چاپ است ، به این معنی که چاپ اول به اندازه کافی فروخته شده و ناشر فکر می کند چاپ دوم این کتاب  مفید و قابل استفاده خواهد بود. و همچنین من با چهار کتاب  دیگر برای نگارش چندین فصل آنها همکاری کرده ام. علاوه بر این ، من از سال ۲۰۱۰ به تدریس در راتگرز Rutgers مشغول هستم و در بسیاری از دوره های مختلف  اعم از  بازاریابی دیجیتال ، بازاریابی رسانه های اجتماعی، دوره های MBA  و بسیاری از دوره های دیگرتدریس کرده ام.

اما یکی از ماژول هایی که من در آن دوره ها تدریس می کنم  بر جذب و استخدام  اینفلوئنسرها از طریق رسانه های اجتماعی تمرکز داشت. و آنقدر این بخش از دوره  مطلوب بود و مورد توجه قرار گرفت  که تصمیم گرفتیم آن را به صورت یک دوره مجازی با نام اینفلوئنسر مارکتینگ تبدیل کنیم. و بنابراین من بسیار هیجان زده هستم ، زیرا بزرگترین کلاسی که من در راتگرز به تدریس پرداختم حدود ۳۰ دانشجو داشت. و اکنون ، ما در تمام دنیا هستیم. خدا می داند که در چه منطقه ای از دنیا هستید. اما امیدوارم در این دوره همان  دقت و نظم و انضباط و بینشی را به همراه داشته باشد که اگر شما در اینجا درست جلوی من در نیوبرانزویک ، نیوجرسی حضور داشتید. برای اینکه بتوانیم درباره این موارد بحث کنیم ، می توانستیم این ایده ها را به اشتراک بگذاریم.

آموزش اینفلوئنسر مارکتینگ

حال ، من باید از قبل به شما هشدار بدهم ، عنوان دوره استراتژی بازاریابی Influencer یا همان اینفلوئنسر مارکتینگ است ، و ما قصد داریم در مورد استراتژی صحبت کنیم. اما ما همچنین در مورد تاکتیک ها صحبت خواهیم کرد. دلیل اینکه من به هر دو موضوع می پردازم، اساساً برگرفته از نقل قولی است که از سان تزو Sun Tzu ارائه شده است.

سان تزو فرمانده ارتش، استراتژیست و فیلسوف چینی و نویسنده کتاب هنر جنگ می باشد، که اثری بسیار تأثیرگذار از چین باستان در زمینه تاکتیک و استراتژی های نظامی است. سان تزو هم به عنوان نویسنده کتاب هنر جنگ و هم به عنوان شخصیتی تاریخی، تأثیری چشمگیر در فرهنگ و تاریخ چین و آسیا داشته است.

در واقع هیچ سابقه ای از این نقل قول  در هیچ یک از نوشته های او وجود ندارد ، بنابراین مهم نیست. نقل قول بخش مهمی است ، خواه او از مورد کلی نوشته باشد یا ننوشته باشد. اما نقل قول به این ترتیب رواج می یابد ، استراتژی بدون تاکتیک کندترین مسیر رسیدن به پیروزی است. و تاکتیک های بدون استراتژی ، سر و صدا های قبل از شکست هستند ، به همین دلیل است که  من هر دو موضوع را آموزش می دهم.

بله ، بله ، بسیاری از استراتژی های متناقض وجود دارند که می توانید از آنها برای موفقیت در بازاریابی Influencer یا همان اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده کنید.

اما اگر نمی دانید دنیای واقعی چگونه کار می کند ، استراتژی های شما می توانند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کنند. بنابراین می خواهیم کمی از هر دو کار را انجام دهیم. و در پایان ، یکی از موارد جالب که شما را قادرمی سازد  تا انجام دهید ، پاسخ به این سؤال تحریک آمیز است. ارزش گذراندن این دوره چقدر است؟

خوب ، بگذارید اینگونه برای شما توضیح بدهم. آیا ۲۵۰،۰۰۰ دلار به کیم کارداشیان غربی پرداخت می کنید تا او ویتامین های شما را بجود  و آن عکس را در اینستاگرام خود قرار دهد. باور کنید یا نه ، کسی این کار را انجام داده است ، بله درست SugarBear Hair برای یک پست ساده اینستاگرامی دویست و پنجاه هزار دلار به کیم کارداشیان پرداخت کرده است. و سوالی که دیر یا زود همه شما با آن  روبرو خواهید شد این است که آیا این یک روش مفید برای پیشرفت است؟ آیا این راه درستی برای هزینه کردن است؟

و همانطور که خواهید آموخت ، نه ، در واقع کارهای بهتری وجود دارد که می توانید انجام دهید. اما برای بررسی این موضوع ، ما باید به شما بیاموزیم که چگونه بفهمید آیا SugarBear Hair سرمایه گذاری  بازاریابی خود را بازگرداند یا خیر و شما  می خواهید این موضوع را در این دوره یاد بگیرید. این به خودی خود ، لذت بردن از صحبت در مهمانی ها خواهد بود ، اما مهمتر از همه ، پیشرفت شما در  این حرفه است.

حال ، من باید از پیش اعتراف کنم که این دوره برای مبتدیان نیست. اگر در حال تلاش برای یادگیری این هستید که فیس بوک چیست یا چند شخصیت در این هفته  توییت داشتند. اگرچه با روشی که در حال تغییر است ، این دوره برای شما مناسب نیست. دوره های دیگری نیز وجود دارد که می توانید در آن شرکت کنید و می توانید دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی یا بازاریابی محتوا را به حرفه ای ها معرفی کنید. آنها دوره های خوبی هستند و برای شما مناسب هستند.

این دوره یک دوره متوسط ​​است. فرض می کند که شما اصول اولیه را می دانید. آنچه به دنبالش هستیم این است که می خواهیم برخی فرضیات را به چالش بکشیم. ما قصد داریم مواردی را که مردم طی چند سال گذشته انجام می دادند ، از هم جدا کنیم ، زیرا آنها فکر می کردند که این بهترین روش است. ما می خواهیم آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم ، دریابیم که چرا اغلب کارآمد نیست. و ما می خواهیم دریابیم که چه چیزی وجود دارد که از آن  بهتر کار می کند.

اکنون این دوره به طور خاص برای مدیران و متخصصان طراحی شده است. بنابراین چه خودتان این کار را انجام دهید ، یا گروهی از افرادی را که در بازاریابی Influencer یا اینفلوئنسر مارکتینگ فعالیت می کنند را مدیریت می کنید ، این همان چیزی است که این دوره برای آن طراحی شده است.

در پایان ، ما نیاز داریم که شما در واقع یک استراتژی بازاریابی Influencer یا اینفلوئنسر مارکتینگ ایجاد کنید. بیشتر ارزش و رتبه شما در این بخش ساخته می شود. با این حال ، در طول راه ، این دوره در شش ماژول مختلف در طی شش هفته مختلف ساخته شده است. در هر یک ازاین هفته ها شما نیاز دارید تا چیزی را ایجاد کنید که بتوانید به رئیس خود نشان دهید یا  شرایط محیطی و کاری  خود را به کارفرمای خود نشان دهید.

و این باید شما را قادر سازد ، نه تنها یاد بگیرید ، که بخش مهمی است ، بلکه همچنین قادر خواهید بود آنچه را که آموخته اید به سایر افرادی که در این دوره نیستند ، نشان دهید. چه کسی این دوره را طی نمی کند ،صریحا کسی  که  بیش از آنچه اکنون شما می دانید و انجام می دهید را درک نمی کند. بنابراین ما قصد داریم تا در هر دو مورد به شما کمک کنیم.

پس بگذارید برای موفقیت نکاتی را برای شما بیان کنم. این یک مورد جالب است. شما می خواهید تصور کنید که من فردی حکیم و عاقل بر روی صحنه هستم.

و این که من می خواهم تمام این دانش جالب را به شما منتقل کنم. و اگر به آن گوش فرا دهید ، شما به یک بازاریاب اثرگذارتر تبدیل خواهید شد ، درست است؟

خوب ، معلوم است گروه دیگری از افراد آنجا هستند که اگر در مجامع شرکت کنید ، آنها را راهنمایی می کنم که آنها را پیدا کنید این دوره به گونه ای طراحی شده است که اگر سوالی دارید ، اگر چیزی  برای شما معما می شود ، یک گروه کاملاً داوطلب وجود دارد که قبلاً این دوره را گذرانده اند ، قبلاً آن دوره را با موفقیت کامل گذرانده اند ، قبلاً در مورد نحوه تعامل با انجمن ها آموزش دیده اند  تا بتوانند افراد را  به کار کردن و یادگیری مشتاق کنند .

و این راز O است که باعث می شود فراتراز چارچوب و مقیاس ها فکر کنیم ، خداوند می داند که چند نفر هستیم.

بیش از چند بار است که این موضوعات را مرور می کنیم در بیش از چند قاره متفاوت ، باشه؟ تا حد زیادی جالب است که با مربیان خود آشنا شوید. آنها به شما کمک می کنند تا به آنجایی بروید که نیاز دارید بروید. و تماشا کنید که چگونه آنها کار می کنند ، زیرا یکی از موارد جالب که من کشف کرده ام این است که اگر بفهمید افراد تأثیرگذار چگونه کار می کنند ، آنها به طرز مشکوکی مانند مربیان عمل می کنند. یا شاید این روش دیگری باشد. مربیان به طور مشکوک مانند افراد تأثیرگذار Influencers عمل می کنند. این جادو است و من شما را تشویق می کنم که وقتی را برای شرکت در دوره ها و یادگیری از همتایان خود در نظر بگیرید و حتی این دوره را به عزیزان خود هدیه دهید، اما مهمتر از همه ، از مربیان یاد بگیرید.

سرفصل های دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

Influencer Marketing Strategy

به طور متوسط ، مشاغل به ازای هر ۱ دلار که صرف اینفلوئنسر مارکتینگ می کنند، ۶٫۵۰ دلار درآمد کسب می کنند. در واقع ۷۰٪ از کسب و کارهایی که از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می کنند ۲ دلار یا بیشتر (به ازای ۱ دلار هزینه) درآمد دارند و ۱۳٪ که بهتر عمل می کنند نیز ۲۰ دلار یا بیشتر درآمد دارند. اما ، ۳۰٪ از این کسب و کارها شکست می خورند و یا نمی توانند بازده سرمایه گذاری داشته باشند. بنابراین ، یادگیری چگونگی غلبه بر چالشهای اصلی هنگام راهبرد یک استراتژی اینفلوئنسر مارکتینگ، می تواند بازده شما را در سرمایه گذاری بازاریابی (ROMI) به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

در این بخش شما ۱۴ ویدیو و در مجموع ۸۵ دقیقه آموزش همراه با زیرنویس فارسی مشاهده می کنید.

قسمتی از دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

Content Marketing Strategy

استراتژی Influencer بدون بازاریابی محتوا اصلا مؤثر یا موفق نیست. محتوای عالی در مرکز تبادل ارزش بین یک کسب و کار، اینفلوئنسر و خریدار قرار دارد. در این بخش یاد می گیرید چگونه اینفلوئنسر نیز در محتوای شما ، در رسیدن به مخاطبان جدید و انتقال پیام های برند می تواند ایجاد اعتبار و اعتماد در ذهن مخاطب را برای شما به همراه داشته باشد.

در این بخش ۸ ویدیو ارزشمند که در مجموع ۷۰ دقیقه آموزش همراه با زیرنویس فارسی است را مشاهده خواهید کرد.

 

قسمتی از دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

 

How To Find Influencers

شناسایی اینفلوئنسر مناسب کار بسیار سختی است. در این دوره ، خواهید آموخت که چگونه از ۳ ابزار مختلف برای کشف مناسب ترین اینفلوئنسر برای کمپین بازاریابی خود استفاده کنید. اما چرا به این اندازه ابزار؟ زیرا هر کدام نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند. همچنین هر ابزار برای شرایط زمانی و در کسب و کارهای مختلف ممکن است کارای لازم را نداشته باشد بنابراین وقتی چهار ابزار مختلف اینفلوئنسر مارکتینگ را بشناسید می توانید ابزار مناسب و تأثیرگذار مناسب را پیدا کنید.

در این بخش نیز ۱۳ ویدیو ارزشمند که در مجموع ۷۵ دقیقه آموزش همراه با زیرنویس فارسی است را مشاهده خواهید کرد.

 

قسمتی از دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

 

 

 

How To Engage Influencers

در این بخش چندین نمونه از بهترین روش های دسترسی به اینفلوئنسرها را با شما به اشتراک میگذاریم ، که ما آن را “بهینه سازی اسموز” یا schmooze optimization می نامیم. این روند مکالمه گاه به گاه با افراد با نفوذ است که می تواند به شما در دستیابی به اهداف تجاری قابل اندازه گیری کمک کند. و برای طیف گسترده ای از کسب و کارهای B2B ، B2C و سازمان های غیرانتفاعی قابل استفاده است.

در این بخش نیز ۱۳ ویدیو ارزشمند که در مجموع ۸۵ دقیقه آموزش همراه با زیرنویس فارسی است را مشاهده خواهید کرد.

 

قسمتی از دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

 

هدف از برگزاری دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

۱٫شما می توانید پس از شرکت در این دوره، مشکلات عجیب و نامناسب بازاریابی رسانه های اجتماعی را که یک استراتژی تأثیرگذار حل می کند ، را شناسایی دهید.

۲٫ شما قادر خواهید بود پس از شرکت در این دوره، چالش های اصلی را، هنگامی که  یک استراتژی تعاملی را با اینفلوئنسر طراحی و توسعه می دهید، تشریح کنید.

۳٫پس از شرکت در این دوره، شما می توانید فرضیاتی را براساس این موضوع که بستر اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند به صورت خودکار فرآیندی ناکارآمد باشد، را بررسی و مطرح کنید.

مدل برگزاری دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

دوره کاملا به صورت مجازی در قالب شش ساعت ویدیو آموزشی موثر که در دانشگاه های معتبر آمریکا تدریس می شود به زبان انگلیسی و البته با زیرنویس فارسی تقدیم حضور شما خواهد شد.

مدرک پایانی دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

به شرکت کنندگان در این دوره گواهی معتبر از موسسه آموزش عالی ترجمان علوم که دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است تقدیم می شود.

نمونه گواهی حضور

دوره اینفلوئنسر مارکتینگ

 

ثبت نام در دوره اینفلوئنسر مارکتینگ